Надя 
This entry is awaiting moderation.


superadmin 

Шановний клієнте! Це була дійсно помилка продавця, посимо вибачення! В будь яий зручний для вас час можете забрати ваші кошти! Дякую за інформацію для нас дуже важливо, щоб наші клієнти були задоволені! ( 20 грн не повертається вилючно, ящо костюм був заздалегіть заброньований)


Роман 

Все починалось чудово 9.11.2017 року прийшли в магазин о 18 годині приміряли костюм нормально,дали 420 гривень (завдаток і оренда),вийшли з Інтерсіті і знайомі повідомили що є костюм,враховуючи те що пройшло хвилин з десять ми вирішили віддати назад в магазин і не подумали навіть,що будуть проблеми з поверненням всієї суми грошей,це для нас не принципово але якщо для Вас шановні 20 гривень вирішують все?????? Насолоджуйтесь!!! Кпаще віддайте їх на благодійність, відношення до клієнтів ніяке,тут ж головне гроші.


Марія 

Добрий день.Брали костюм білої ведмедиці.Дитина була просто чудова!.Дякую!


Тетяна 

Доброго дня, брала напрокат костю сороки-білобоки. Дуже гарно, яскраво, модно,стильно!!! Донечка була у захваті. Тепер візьму костюм кізоньки білої. Дуже дякую за такий казковий вибір! Ваші костюми – це казка для наших діток! Д Я К У Ю !!!!!


Наталія 

Надзвичайно красиві костюми! Великий вибір, хороша ціна! Брали донечці костюм на дитячий ранок в садочок, залишились дуже задоволені, наша дитина була найгарніша! Дякуємо.


Ірина 

Вже неодноразово брала костюм на прокат для дитини і дуже задоволена. Особливо вибором! А костюмів стільки, що на будь який смак знайдеться.